Patrycja Szott

Jestem psychologiem (specjalność kliniczna), specjalistą diagnozy psychologicznej i seksuologiem w trakcie szkolenia.
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia oraz studia podyplomowe na kierunku Praktyczna Diagnoza Psychologiczna na Uniwersytecie SWPS. Obecnie jestem w trakcie kształcenia z seksuologii klinicznej. 
Doświadczenie zdobywałam podczas praktyk i stażu w Poradni Psychologicznej a także jako interwent kryzysowy. Następnie zdobywałam wiedzę i doświadczenie w jednostkach mundurowych takich jak wojsko oraz zakład karny. 
Obecnie pracuje w Centrum Pomocy Psychologicznej we Wrocławiu. Konsultacji udzielam młodzieży oraz osobom dorosłym. Obszary mojej pracy obejmują przede wszystkim diagnozę psychologiczną, poradnictwo psychologiczne oraz psychoedukacje. Pomagam osobom w kryzysie, osobom doświadczającym obniżonego nastroju, lęku, obniżonej samooceny czy trudności w relacjach.
W mojej pracy staram się stworzyć atmosferę opartą na szacunku, akceptacji i zrozumieniu aby pacjenci czuli się bezpiecznie i mogli pracować nad swoimi trudnościami w odpowiednich warunkach.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji w celu zapewnienia najlepszej jakości usług psychologicznych.

Skoro jesteś na naszej stronie, to wiemy, że mierzysz się z trudnymi chwilami, dlatego też, postaramy się jak najszybciej umówić Cię do specjalisty. Zadzwoń na recepcję naszego Centrum pod numer - 579 722 976, a my postaramy się zapewnić Ci wizytę jeszcze dziś.

This will close in 0 seconds