Natalia Majka

Jestem psycholożką, która wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie uczestniczę w szkoleniu z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR w Warszawie. Doświadczenie zdobywałam działając w Krakowskiej Fundacji Hamlet oraz Fundacji Non Licet, z którą jestem związana na chwilę obecną. 

Moje działania skupiają się na szeroko pojętej pomocy psychologicznej. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoedukację oraz zapewniam wsparcie psychologiczne. Pracuje przede wszystkim z osobami dorosłymi i młodymi dorosłymi doświadczającymi kryzysów oraz trudności w życiu codziennym, szukających wsparcia w stojących przed nimi wyzwaniami. 
Dbam o to aby mój gabinet był przestrzenią dającą poczucie bezpieczeństwa, pełną otwartości, akceptacji i zrozumienia dla Drugiego Człowieka. 

W trosce o zapewnienie najlepszej jakości działań pomocowych stale poszukuję nowych dróg doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania wiedzy. Uczestniczę w warsztatach, webinarach, szkoleniach oraz konferencjach, a w swojej praktyce opieram się o zasady Kodeksu Etyczno-Zawodowego psychologa. 

Skoro jesteś na naszej stronie, to wiemy, że mierzysz się z trudnymi chwilami, dlatego też, postaramy się jak najszybciej umówić Cię do specjalisty. Zadzwoń na recepcję naszego Centrum pod numer - 579 722 976, a my postaramy się zapewnić Ci wizytę jeszcze dziś.

This will close in 0 seconds