Michalina Babiec

Jestem psychologiem, specjalistą diagnozy psychologicznej i psychoterapeutą w trakcie
szkolenia. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia oraz studia podyplomowe na kierunku Praktyczna Diagnoza Psychologiczna na Uniwersytecie SWPS we  Wrocławiu.

Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo – behawioralnej w Szkole Psychoterapii Crescentia, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).
Doświadczenie zdobywałam odbywając staż na oddziale całodobowym w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu, współtworząc projekty online mające na celu zniesienie tabu wokół pomocy psychologicznej oraz współpracując z Centrum Terapii Pro Medis, gdzie wspieram osoby w kryzysie psychicznym.
Obecnie pracuję w Centrum Pomocy Psychologicznej we Wrocławiu. Obszary mojej pracy
obejmują diagnozę psychologiczną, poradnictwo psychologiczne, psychoedukację,
oddziaływania psychoterapeutyczne, wsparcie osób doświadczających kryzysów życiowych i
trudności w codziennym funkcjonowaniu.

W swojej praktyce stosuję techniki z obszaru terapii poznawczo-behawioralnej z elementami terapii schematów. Kluczowym dla mnie aspektem
efektywnej współpracy jest relacja psycholog-klient oparta na otwartości, zaufaniu i
bezpieczeństwie, wspierająca klienta w realizacji celów. Pracę poddaję regularnej superwizji,
kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa, systematycznie dokształcam się w tematach związanych ze zdrowiem psychicznym i pracą terapeutyczną.

Skoro jesteś na naszej stronie, to wiemy, że mierzysz się z trudnymi chwilami, dlatego też, postaramy się jak najszybciej umówić Cię do specjalisty. Zadzwoń na recepcję naszego Centrum pod numer - 579 722 976, a my postaramy się zapewnić Ci wizytę jeszcze dziś.

This will close in 0 seconds