Martyna Trzepizur

Absolwentka psychologii (specjalność kliniczna) Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Obecnie w trakcie certyfikacji w 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.

 

Dotychczas zdobywałam doświadczenie na praktykach w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu na oddziale dziennym. Uczestniczyłam we wszystkich zajęciach przewidzianych w harmonogramie (psychoedukacja, terapia grupowa, zajęcia terapeutyczne).

 

Na co dzień pracuję w Centrum Pomocy Psychologicznej, gdzie prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, konsultacje psychologiczne, psychoedukację. Pracuję z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą. Dodatkowo, prowadzę praktyki dla studentów Uniwersytetu SWPS, które realizowane są w formie warsztatów.

 

Uczestniczyłam w projekcie „She moves us” organizowanym przez Pumę. Udzieliłam ponad 100h darmowych konsultacji psychologicznych, które dotyczyły głównie obszaru związanego ze stresem, motywacją czy samoakceptacją.

 

Pracowałam jako terapeuta w Niepublicznej Szkole Terapii Behawioralnej dla Dzieci z Autyzmem. Współpracowałam również z rodzicami, wspierając i przekazując zdobyte doświadczenie. Dodatkowo, odbyłam szkolenia z zakresu techniki SAZ – jak efektywnie uczyć się z dziećmi z autyzmem oraz wykorzystywanie wspomnianej techniki w pracy z zachowaniami trudnymi.

 

Obszarem mojej pracy jest głównie psychoterapia, jednak skupiam się również na psychoedukacji czy szeroko pojętym wsparciu psychologicznym. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby zadbać o zdrowie psychiczne moich pacjentów oraz nawiązać solidną relację, która ma w przyszłości pomóc w osiągnięciu celów.

 

Aby podnosić swoje kwalifikacje, jestem pod stałą superwizją psychologów i psychoterapeutów.

 

 

Martyna Trzepizur - ZnanyLekarz.pl
Skoro jesteś na naszej stronie, to wiemy, że mierzysz się z trudnymi chwilami, dlatego też, postaramy się jak najszybciej umówić Cię do specjalisty. Zadzwoń na recepcję naszego Centrum pod numer - 579 722 976, a my postaramy się zapewnić Ci wizytę jeszcze dziś.

This will close in 0 seconds