Marta Kowalska

Jestem absolwentką psychologii (specjalność kliniczna) Uniwersytetu SWPS. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka. Obecnie jestem w trakcie kształcenia w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu na oddziale dziennym, a następnie współpracując z licznymi stowarzyszeniami, działającymi na rzecz osób w kryzysie psychicznym lub trudnej sytuacji życiowej.

W mojej pracy staram się tworzyć  atmosferę oparta na szacunku, akceptacji i zrozumieniu,  aby moi pacjenci czuli się bezpiecznie i mogli pracować nad swoimi trudnościami w sprzyjających warunkach.

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi.

Prowadzę terapię poznawczo-behawioralną zaburzeń depresyjnych, lękowych, zaburzeń odżywiania. Pracuję także z osobami w kryzysie, doświadczającymi trudności w budowaniu relacji, regulacji emocji, zmagającymi się z niską samooceną, zmianami życiowymi czy stresem.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów poznawczo-behawioralnych.

Marta Kowalska - ZnanyLekarz.pl
Skoro jesteś na naszej stronie, to wiemy, że mierzysz się z trudnymi chwilami, dlatego też, postaramy się jak najszybciej umówić Cię do specjalisty. Zadzwoń na recepcję naszego Centrum pod numer - 579 722 976, a my postaramy się zapewnić Ci wizytę jeszcze dziś.

This will close in 0 seconds