Magdalena Ciechanowska-Jagodzińska

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym, obecnie w procesie certyfikacji. Ukończyłam studia magisterskie jednolite z psychologii o specjalności klinicznej na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu.

Prowadzę poznawczo – behawioralną terapię indywidualną osób dorosłych, nastolatków i dzieci. Nurt, w którym pracuję ma potwierdzoną badaniami skuteczność w leczeniu większości zaburzeń.

Swoją wiedzę zdobywałam także na licznych kursach i szkoleniach m.in. kurs redukcji stresu MBSR Mindfulness, Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, Praktyk metody „Kids Skills” oraz „I’am proud of you”, Zaburzenia depresyjne i CHAD u dzieci i młodzieży.

Posiadam kwalifikacje z zakresu pedagogiki i oligofrenopedagogiki uprawniające do pracy z osobami ze spektrum autyzmu w tym z  Zespołem Aspergera.

Obecnie kształcę się w 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej przy Uniwersytecie SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w wielu ośrodkach psychologicznych m.in. w Szpitalnym Oddziale Psychiatrycznym w Ostrowie Wielkopolskim, Centrum Neuropsychiatrii Neuromed we Wrocławiu, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Psychologiczno – Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.

Współpracuję z zespołem doświadczonych lekarzy psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów. Prowadzę praktykę własną, pracuję w Centrum Pomocy Psychologicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz w Poradni Psychologiczno – Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.

Wszystko po to, by móc oferować Państwu jak najlepszą, profesjonalną pomoc.

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji pod kierunkiem certyfikowanego superwizora CBT.

Wspieram osoby doświadczające:

– obniżonego nastroju, depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej

– zaburzeń lękowych, poczucia niepokoju, ataków paniki

– zaburzeń odżywiania

– bezsenności i zaburzeń rytmu okołodobowego

– stresu, niskiej samooceny, trudności w relacjach, trudności w stawianiu granic

– całościowych zaburzeń rozwoju (spektrum zaburzeń autystycznych)

– trudności wychowawczych

– zespołu nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD)

– zaburzeń zachowania

– zaburzenia opozycyjno – buntowniczego

– tików

Skoro jesteś na naszej stronie, to wiemy, że mierzysz się z trudnymi chwilami, dlatego też, postaramy się jak najszybciej umówić Cię do specjalisty. Zadzwoń na recepcję naszego Centrum pod numer - 579 722 976, a my postaramy się zapewnić Ci wizytę jeszcze dziś.

This will close in 0 seconds