Jagoda Paprocka

Jestem absolwentką psychologii (specjalność kliniczna) na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Swoje wykształcenie uzupełniłam o studia podyplomowe z praktycznej diagnozy psychologicznej realizowane na Uniwersytecie SWPS. Aktualnie uczestniczę w szkoleniu w 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Od początku mojej drogi zawodowej rozwijam się w wielu obszarach psychologii z intencją udzielania jak najbardziej adekwatnej pomocy klientom. Doświadczenie zawodowe w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywałam w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy oraz w Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych, gdzie współpracowałam z dziećmi z zaburzeniami nastroju i zachowania oraz zaburzeniami rozwojowymi. Aktualnie pracuję jako psycholog szkolny w Szkole Podstawowej, gdzie współpracuję zarówno z dziećmi jak i ich opiekunami. Swoje praktyczne umiejętności w pracy z osobami dorosłymi zdobywałam na oddziale dziennym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz w Ośrodku Badawczo-Naukowo-Dydaktycznym Chorób Otępiennych w Ścinawie.

Konsultacji udzielam dzieciom od 10 r.ż., młodzieży oraz osobom dorosłym. Obszary mojej pracy obejmują przede wszystkim psychoterapię poznawczo-behawioralną, poradnictwo psychologiczne oraz pomoc osobom w kryzysie. Pomagam m.in. osobom doświadczającym obniżonego nastroju, lęku, trudności w relacjach oraz obniżonej samooceny. W mojej pracy ważne jest dla mnie zindywidualizowane podejście, dlatego dużą uwagę zwracam na wspólnie opracowywaną z klientem diagnozę trudności oraz jak najlepsze dopasowanie technik terapeutycznych. Na spotkaniach zależy mi na utworzeniu bezpiecznej i akceptującej przestrzeni, która pomaga w otwartej rozmowie o doświadczanych trudnościach. Podstawą dobrej pracy terapeutycznej jest dla mnie utworzenie solidnej relacji z klientem. Swoją pracę poddaję superwizji w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług psychologicznych.

Skoro jesteś na naszej stronie, to wiemy, że mierzysz się z trudnymi chwilami, dlatego też, postaramy się jak najszybciej umówić Cię do specjalisty. Zadzwoń na recepcję naszego Centrum pod numer - 579 722 976, a my postaramy się zapewnić Ci wizytę jeszcze dziś.

This will close in 0 seconds