Ewa Motak-Barycka

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (w procesie certyfikacji) oraz seksuologiem. Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie oraz CBT w Warszawie.

Udzielając pomocy moim Pacjentom kieruję się przede wszystkim szacunkiem wobec nich. Staram się, by terapia była miejscem spotkań, w którym poczują się bezpiecznie, doświadczą akceptacji, otwartości, a przede wszystkim zrozumienia problemów, z którymi obecnie się zmagają. Pragnę tworzyć przestrzeń, w której mogą porozmawiać ze mną o trudnościach, zadawać bez skrępowania pytania i uzyskać oczekiwane odpowiedzi.

Specjalizuję się w pracy z pacjentami dorosłymi, w wieku nastoletnim oraz z dziećmi powyżej 8 roku życia. Swoją praktykę koncentruję na kryzysach życiowych, rozwodach, zaburzeniach depresyjnych, zaburzeniach lękowych, obniżonej samoocenie. Chętnie współpracuję z rodzicami w zakresie wsparcia, edukacji, rozumienia problemów dzieci i młodzieży.

Kwalifikacje, które zdobyłam współpracując z placówkami wsparcia rodzinnego i oświatowymi, prowadząc szkolenia, kursy, a także stale podnosząc swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, pozwalają mi rzetelnie świadczyć pomoc. Doświadczenie zawodowe zdobyłam prowadząc warsztaty i szkolenia w Towarzystwie Rozwoju Rodziny, na rzecz szkół i Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii. Sprawowałam także opiekę psychologiczną nad rodzinami zastępczymi poprzez pracę terapeutyczną z dziećmi, prowadzenie grup edukacyjnych dla opiekunów, kwalifikując kandydatów na rodziców zastępczych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Jako psycholog w Warsztatach Terapii Zajęciowej prowadzonym przez Stowarzyszenie „Bliżej Ciebie” zdobyłam doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualna, ruchową oraz cierpiącymi na zaburzenia psychiczne. Przez wiele lat współpracowałam ze Stowarzyszeniem Pomocy „Iskierka”, w którym zajmowałam się pomocą psychologiczną dzieciom i rodzinom w trudnej sytuacji życiowej, a także prowadziłam pracę terapeutyczną w Punkcie Poradnictwa i Terapii Rodzin.

Od wielu lat z wielką pasją wykonuję zawód psychologa szkolnego w jednej z wrocławskich szkół oraz prowadzę prywatną praktykę psychologiczną i psychoterapeutyczną.

Ewa Motak-Barycka - ZnanyLekarz.pl
Skoro jesteś na naszej stronie, to wiemy, że mierzysz się z trudnymi chwilami, dlatego też, postaramy się jak najszybciej umówić Cię do specjalisty. Zadzwoń na recepcję naszego Centrum pod numer - 579 722 976, a my postaramy się zapewnić Ci wizytę jeszcze dziś.

This will close in 0 seconds