Eliza Jeż

Eliza Jeż

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim i na SWPS oraz Szkolenie z psychologicznej diagnozy klinicznej zróżnicowanych form patologii osobowości w krakowskiej Akademii Psyche. Praktyki odbywałam w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu.

Obecnie jestem w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum CBT w Warszawie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, którego jestem członkiem. W trakcie szkolenia rozwijam praktyczne umiejętności wspierające prowadzenie skutecznej psychoterapii pacjentów. Pomagam osobom dorosłym cierpiącym na zaburzenia lękowe i zaburzenia nastroju.

Ponadto, jestem praktykiem metody Kid’s Skills. Jest to terapia krótkoterminowa dla dzieci, oparta na Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach, również mająca swoje korzenie w nurcie poznawczo-behawioralnym. Swoją pracę poddaję superwizji przez certyfikowanego superwizora zarówno w pracy z dorosłymi, jak i z dziećmi.

Skontaktuj się z nami

Centrum Pomocy Psychologicznej – Wrocław