Aleksandra Szumna

Jestem absolwentką psychologii (specjalność kliniczna) na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychoonkologia. Ponadto jestem w trakcie kształcenia w czteroletniej Szkole Psychoterapii CBT w Warszawie w nurcie poznawczo-behawioralnym. 

Doświadczenie zdobywałam/zdobywam pracując m.in. w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu, w Poradni Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży, w Centrum Zdrowia Psychicznego Dormed dla dorosłych oraz w prywatnej praktyce psychologicznej.

Prowadzę terapię dzieci, młodzieży oraz dorosłych dotyczącą zaburzeń emocjonalnych czy zaburzeń zachowania. Oferuję wsparcie dla rodzin i osób chorujących onkologicznie czy przewlekłe po np. COVID. Ponadto zajmuję się poradnictwem i psychoedukacją dla rodziców przy trudnościach wychowawczych. 

W trosce o jakość swojej pracy regularnie uczestniczę w spotkaniach superwizyjnych oraz stale rozwijam się zawodowo uczęszczając w różnego rodzaju szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

Skoro jesteś na naszej stronie, to wiemy, że mierzysz się z trudnymi chwilami, dlatego też, postaramy się jak najszybciej umówić Cię do specjalisty. Zadzwoń na recepcję naszego Centrum pod numer - 579 722 976, a my postaramy się zapewnić Ci wizytę jeszcze dziś.

This will close in 0 seconds