Aleksandra Korzeniewska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, diagnostą psychologicznym oraz nauczycielem akademickim. Obszary mojej pracy obejmują przede wszystkim psychoterapię poznawczo-behawioralną, diagnozę psychologiczną, poradnictwo psychologiczne oraz pomoc osobom w kryzysie. Pomagam ludziom, którzy doświadczają obniżonego nastroju, lęku, trudności w relacjach. Wspieram osoby mierzące się z trudnymi wydarzeniami w życiu, pomagając im odzyskać utracone zasoby. Ponadto pracuję z dziećmi od 10 roku życia i młodzieżą, wspierając ich w radzeniu sobie z trudnościami, których doświadczają.

Naukowo i dydaktycznie pracuję na Uniwersytecie SWPS, gdzie prowadzę zajęcia z zakresu diagnozy psychologicznej oraz zaburzeń związanych z odżywianiem się.

Od początku swojej drogi intensywnie rozwijam się w różnych obszarach psychologii. Nabywałam doświadczenie w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu oraz Przylądku Nadziei – Klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Pracowałam również z dziećmi z niepełnosprawnościami w organizacji “Dolnośląskie Olimpiady Specjalne”.

Swoje wykształcenie uzupełniłam o studia podyplomowe z praktycznej diagnozy psychologicznej realizowane na Uniwersytecie SWPS, co pozwoliło mi rozwinąć kompetencje w zakresie diagnozy psychologicznej. Aktualnie jestem słuchaczką Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej, gdzie rozwijam swoje umiejętności w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Aby jak najskuteczniej pomóc swoim klientom, pracuję pod stałym nadzorem merytorycznym bardziej doświadczonych psychologów i psychoterapeutów. Konsultacji udzielam dzieciom od 10 roku życia, młodzieży i osobom dorosłym.

Aleksandra Korzeniewska - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się z nami

Centrum Pomocy Psychologicznej – Wrocław