Agnieszka Ślęzak

Jestem dyplomowanym psychologiem i seksuologiem, psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Pracuję z osobami wykazującymi problemy w obszarze emocjonalnym, osobowości oraz seksualnym. Pracuję również z parami, które doświadczają trudności z komunikacją i intymnością.

Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, studia podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.  Z wykształcenia jestem również Socjologiem (Uniwersytet Wrocławski). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.  Ukończyłam certyfikowane kursy z diagnozy klinicznej, pomocy psychologicznej oraz interwencji kryzysowej. Swoją wiedzę pogłębiam kolejnymi kursami oraz uczestnictwem w kongresach i konferencjach naukowych.

Opiniuję w zespole biegłych sądowych w sprawach karnych dotyczących przestępstw przeciwko wolności seksualnej. Tworzę oraz realizuję projekty dla Zakładu Karnego we Wrocławiu.

Naukowo zajmuję się problematyką diagnostyki oraz terapii zaburzeń preferencji seksualnych.

Pracuję zgodnie z zasadami etyki zawodu psychologa i korzystam regularnej superwizji.

Skoro jesteś na naszej stronie, to wiemy, że mierzysz się z trudnymi chwilami, dlatego też, postaramy się jak najszybciej umówić Cię do specjalisty. Zadzwoń na recepcję naszego Centrum pod numer - 579 722 976, a my postaramy się zapewnić Ci wizytę jeszcze dziś.

This will close in 0 seconds